Světlo ve tmě rozptylování

Přestaňte dělat kompromisy. Pokud hledáte krásný a zároveň praktický firemní dárek pro své klienty či zaměstnance, který neskončí v koši a bude na očích po celý rok, právě jste jej našli.

Díky naší vlastní ruční výrobě můžeme flexibilně splnit Vaše představy.

Poslat poptávku
Blackbrick

NAŠE FIREMNÍ DIÁŘE – V ČEM JSOU UNIKÁTNÍ?

 

 

FIREMNÍ DÁRKOVÉ PŘEDMETY

1. Diáře a zápisníky Black Brick

Zalíbily se vám naše produkty a nic byste na nich neměnili? Perfektní! Naše diáře a zápisníky jsou reprezentativním a mezi zaměstnanci i klienty velice vítaným dárkem. Napište nám, kolik kusů potřebujete, a my vám obratem připravíme kalkulaci. Zasíláme i do zahraničí, aktuálně máme v AJ linkované a tečkované zápisníky.

2. Diáře a zápisníky s logem vaší firmy

Chcete mít vaše logo na nejkrásnějším českém diáři? Tam, kde ho budou mít vaši zaměstnanci neustále na očích a zaujmou na pracovní schůzce?
Žádný problém. Díky naší ruční výrobě na rozdíl od ostatních výrobců zvládneme vyrazit logo místo toho našeho už od několika desítek kusů.
Každý produkt můžeme také opatřit informačním papírovým rukávem, na kterém je další prostor pro vaši značku. Dodání stíháme do Vánoc.

3. Diáře a zápisníky na míru

Posuňte svůj brand ještě dál a promítněte svou firemní identitu do praktického diáře či zápisníku. Obsah i design vám ve spolupráci s naším kreativním týmem rádi upravíme podle vašich představ. Vymyslet toho spolu můžeme opravdu spoustu: vlastní obsah, velikost, typ desek nebo materiál.

 

*dodací doby jsou orientační

Otevřít leták se shrnujícími informacemi o Black Brick a nabídce pro firmy

Dejte nám vědět a obratem Vám zašleme ukázkový ceník s ražbou Vašeho loga nebo rovnou naceníme Vaši poptávku. (Ceny se mírně odvíjejí i od doby objednání leden až říjen nejnižší, prosinec nejvyšší.)

 

Spolupracujme
Kontakt pro firemní objednávky:
majitele@blackbrick.cz
+ 420 777 417 690
Těšíme se na vaše přání
Majitelé Barbora & Daniel
Black Brick firemní objednávky