Diář, je místo kde tvoříme den

Řekli jsme ne kompromisům mezi obsahem a zpracováním a propojili jsme náročné knihařské řemeslo s moderním designem.

Chtěli jsme, aby najít si čas na to opravdu důležité, bylo mnohem jednodušší. Vytvořili jsme proto unikátní obsah, aby v něm nic nepřekáželo, a naopak dodali to, co jinde chybí.

Prozkoumat diář
Blackbrick

Co najdete uvnitř diáře 2022? (brzy v prodeji)

Týdenní diář

Náš diář má týden rozvržený na dvoustraně s hodinovými úseky. Takže máte stále dokonalý přehled o  tom, co Vás kdy čeká. Ve spodní části stránek pak najdete prostor na poznámky, ať už ke konkrétnímu dni nebo celému týdnu. Pokud by Vám prostor nestačil, na další straně najdete i volnou čtverečkovanou stránku na poznámky ze schůzek, na nákupní seznamy nebo na kreslení při „trochu“ nudnějším telefonátu.

Týdenní priority

Tuto stránku jsme vyvinuli, abychom usnadnili dodržování a plánování věcí, které jsou pro Vás nejdůležitější. Týden je často plný různých úkolů a naše skutečné pracovní či osobní priority mezi nimi mnohdy zapadnou. Na této stránce je však máte stále na očích. Navíc můžete i snadněji plánovat konkrétní kroky jejich realizace.

Tento systém týdenních úkolů prosazuje i řada světových autorit jako například autor knihy „Zen a hotovo“ Leo Batbatua. Smyslem není vytvářet si ještě více úkolů, ale mít prostor pro to, co je pro Vás osobně to nejdůležitější.

Na této stránce také zažijete potěšení z odškrtávání Vašich nových návyků a rituálů, ať už jim říkáte flow lístek, třicetidenní výzva nebo „jen“ předsevzetí. Také Vám zbude ještě prostor na drobné poznámky. Tato stránka se dá vždy také využít jako vylepšený To-Do list.

Bullet Journal (tečkovaný zápisník)

Diář Black Brick Vám bude sloužit zároveň i jako pohotový zápisník, u každého týdne máte totiž zcela volnou tečkovanou stranu, která má široké využití.

Měsíční diář a roční přehled

Týdenní diář je základ, často je ale dobré mít pohled z větší perspektivy, proto v obou typech diářů najdete i měsíční kalendář a zjednodušený roční plánovací kalendář.

 

 

Dlouhodobé cíle

Vaše cíle jsou pro nás tak důležité, že jsme vyhradili i speciální strany, určené k naplánování Vašich celoročních vizí. Protože jak říká Henry David Thoreau „Nestačí být pouze zaneprázdněný, to jsou i mravenci. Otázka zní – čím jsme zaneprázdněni?“

 

Timeboxing

Úžasná a přitom jednoduchá time managementová metoda, oblíbená například u Elona Muska, jak na ni? Dovíte se v připravovaném Black Brick Booku.

Volné listy

Pokud budete potřebovat listy zcela prázdné, najdete je na konci diáře. Protože naše diáře jsou vyrobeny z kvalitního papíru, jsou vhodné i pro kresbu či nákres.

Black Brick Book

PŘIPRAVUJEME

Nejen obsah Vám udělá radost

Česká ruční výroba

Česká ruční výroba

Diáře jsou výsledkem pečlivé ruční práce a každý kus je tak trochu originál.
Propojujeme tradiční kniharské řemeslo s moderním designem.

Dobře se otvírá

Dobře se otvírá

Díky upravené pevné vazbě a ruční práci při šití se naše diáře otvírají lépe než ostatní. U zápisníků pro dobré otvírání zase kombinujeme flexy vazbu a ruční práci při šití.

Kvalitní materiály

Kvalitní materiály

Používáme nejkvalitnejší italskou umělou kůži, kterou jinde neneajdete.
Je krásná a příjemná na dotek, ale i odolná vůči poškození a šetrná
ke zvířatům.

Chytré v detailech

Chytré v detailech

Diáře mají dvě stužky a praktickou kapsičku.

Jak se rodí Black Brick

Kdo vlastně jsme? Jsme Black Brick, mladá česká firma s pětiletou tradicí a vlastní výrobou. Více o tom jak a proč vznikl náš první diář, jak se diáře a zápisníky vyrábějí najdete na: O nás.
Osobně nás je možné potkat na vybraných designových akcích.