Luxusní zápisník - tečkované stránky - koučovací otázky.

Luxusní zápisníky Black Brick

Také se Vám toho tolik honí hlavou? Nám tedy rozhodně ano. Proto jsme vytvořili novou kolekci zápisníků,  která  je tu pro všechny, kteří chtějí mít ke svému diáři ještě více prostoru pro své nápady a poznámky.  Zároveň jsme chtěli i těm, kteří klasickým diářům neholdují, zprostředkovat ten pocit, když si opravdu zamilujete místo pro zapisování Vašich úkolů.

Stejně jako naše diáře jsou i zápisníky navržené a vyrobené s láskou k čistému a elegantnímu designu. Dali jsme si ale za cíl nevytvářet jen krásné věci, ale i přinášet nový a užitečný obsah. Proto jsme k prázdným tečkovaným stranám přidali i několik stránek s obsahem, který přijde vhod úplně každému.  A co jde? Především o unikátní soubor (sebe)koučovacích otázek.  Nevíte, co jsou to koučovací otázky? Tak si prohlédněte náš zápisník zblízka.  A nevadí, pokud je Vám bližší anglický jazyk, zápisníky jsou česko-anglické.

Luxusní zápisník a diář 2017
Luxusní zápisník a diář 2017
na stole
Taška na diáře 2017 a zápisníky.

CO NAJDETE UVNITŘ

1.Tečkovaný blok

Hlavní částí zápisníku je necelých dvě stě stran tečkovaného bloku.  Proč zrovna tečkovaný zápisník? Tečkované zápisníky se stávají stále populárnějšími. My jsme se nejdříve zdráhali následovat aktuální trendy, ale nakonec nás tečky dostaly svojí širokou škálou využití.  Pokud potřebujete, povedou Vás stejně jako čtverečkovaný papír, pokud naopak chcete tvořit volněji, nebudou Vás rušit.  Zvláště ideální jsou pak pro různé To–Do listy nebo texty s nákresy.

Luxusní zápisník a jeho tečkované stránky. Najdete v něm i koučovací otázky.
DETAIL STRÁNKY

2. (Sebe) koučovací otázky

Věcí, která nám na tomto zápisníku dělá obzvláště radost, je šest stran věnovaných koučovacím otázkám. Co je to koučování? Koučování je technika osobního a profesního rozvoje, která původně vznikla pro účely vrcholového sportu a managementu. Dnes je již díky své účinnosti rozšířená do řady jiných oblastí. Jednou z hlavních koučovacích technik jsou právě koučovací otázky (nebo sebe-koučovací pokládáte-li je sami sobě).

Díky nim můžete nacházet řešení problémů, se kterými si nevíme rady. Ať už potřebujete pomoci s  rozhodováním, s naplánováním úkolu, nakopnutím motivace nebo si jen chcete projasnit myšlenky. Situací, na které se koučovací otázky hodí, je opravu velké množství. A je jedno, jestli jde o věci, které řešíte sami, v kolektivu nebo je na někoho delegujete.  Abyste z koučovacích otázek získali maximum, je dobré při jejich pokládání dodržovat určité zásady, které v našem zápisníku také nalezenete.

A jak takové otázky vypadají? Neradi bychom prezentovali koučovací otázky zavádějícím způsobem, bez kontextu dalších otázek nebo pravidel k jejich pokládání, ale pro Vaší lepší představu přecejen uvádíme alespoň některé. Sami si je tak můžete zkusit položit k věcem, které právě řešíte.

(Sebe) koučovací otázky ukázka:

Co je to, čemu když se teď budu věnovat, mě v budoucnu nejvíce posune kupředu?

Kdybych si teoreticky připustil/a, že určitě uspěji, co bych teď udělal/a?

Co z toho proto mohu udělat teď hned nebo tento týden?

Jak to bude vypadat (co budu cítit, vidět a slyšet), když se mi to povede?

Chtěl/a bych to, i kdyby nezáleželo na názoru okolí?

Měl/a bych nějaký (skrytý) přínos z toho, kdybych si tento svůj cíl nesplnil?

Jak si mohu tento přínos zajistit jinak?


Jak a proč vznikl unikátní soubor koučovacích otázek

Ke koučování jsem se dostala úplně náhodou, ale hned mne zaujalo svou efektivností a praktičností. Úplně nejvíce se mi na koučování ale líbilo to, že řadu koučovacích technik  může používat každý jak sám pro sebe, tak pro své okolí, a může si tak pomoci kdykoli potřebuje.

Rozhodla jsem se proto, že chci tyto techniky, tvořené většinou sérií různých otázek, ovládat opravdu dobře. Nakonec jsem v ruce držela certifikát profesionálního kouče akreditovaný ministerstvem školství. Cennější pro mě ale byl především soubor otázek, který jsem si postupem času vytvořila kombinací převzetím klasických koučovacích otázek a doplněním je o mé vlastní.

Protože jsem již několikrát viděla, jak pomohly nejen mě, ale i mému okolí, hluboce se soustředit a nalézt odpovědi v aktuálně řešených věcech. Napadlo mě, že by bylo skvělé, kdyby aspoň část z nich mohl mít každý kdykoli po ruce a tak vznikl nápad zařadit pár stránek s koučovacími otázkami na konec každého zápisníku. Sama jsem zvědavá, jak se budou líbit, ale věřím, že pokud budete opravdu dodržovat pravidla, která jsou u nich uvedena, budete sami mile překvapeni, jak fungují. 

TIP: Přečtěte si článek o tom, jak jsem využila (koučovací) otázky k tomu, abych se naučila brzo vstávat.

Barbora Lípová, zakladatelka Black Brick

 

3. Užitečné drobnosti

Kromě koučování  v zápisníku naleznete i několik málo drobností, které jej dělají ještě lepším. Ostatně uvidíte sami, až jej budete držet v rukou.

NEJEN OBSAH VÁM UDĚLÁ RADOST

diáře a zápisníky vyrobené v České republice.
Česká výroba

Jsme česká firma a všechny naše diáře i ostatní výrobky jsou vyrobené u nás.

Záložky a luxusní diáře a zápisníky.
Luxusní zápisník a diář 2017
Kvalitní materiály

Požíváme nejkvalitnější italské koženky, takže naše zápisníky jsou šetrné ke zvířatům, ale i krásné, příjemné na dotek a odolné vůči poškození. Také věnujeme pozornost kvalitnímu papíru.

Dobře se otívrá. Luxusní zápisník a diář 2017
Dárkové balení na diář a zápisník.
Dárková krabička

Tento rok je nově každý diář i zápisník zabalen do dárkové krabičky. Takže jsou ideální i pro případ, kdy hledáte luxusní dárek.

Luxusní zápisník a diář 2017
Dvě záložky

Od minulého roku jsme přidali i druhou záložku, bude se hodit k založení poznámek na volných stránkách nebo měsíčního přehledu.

Dobře se otvírá

Požíváme speciální úpravu diářů i zápisníků tak, aby se Vám dobře psalo do všech jejich koutů.

Reprezentativní vzhled

Upřímně? Kdo nechtěl někdy zapůsobit …

Přesná specifika

Rozměry 16,5 x 22,5 cm | Počet stran 192 | Obsahuje vzadu papírovou kapsičku, dvě záložky, gumičku na zavírání, dárkovou krabičku | Neobsahuje gumičku na tužku (pen loop) – možnost dokoupit | Barevné varianty černá a růžová 

Zápisník černý

černá a oranžová záložka
černá zavírací gumička

Cena 590 kč

Zápisník světle růžový

bílá a šedá záložka
šedá zavírací gumička

Cena 590 kč

Pen loop

černá koženka
černá gumička

Pen loop

černá koženka
šedá gumička
darkove-baleni
Sdílejte a pomozte přátelům dozvědět se o Black Brick

Instagram Black Brick