Napsali o nás

2017

Přečtěte si, jak jsme dopadli v recenzi magazínu Two Getlemen:  twogentlemen.cz/ceske-diare-black-brick .
Zápisníky Black Brick v rukou stylistky Kateřiny Bahnové:  www.stylingbyme.cz/mr-success/ .

2016

Luxusní diář 2017

Jsem připraven na rok 2016 :-). Nejsem zrovna člověk, který by někomu často dělal reklamu, když nepočítám všechny možné krémy a nástroje, které se občas objeví společně na fotografiích s výrobky. Zde bych ale rád udělal malou vyjímku. Sháněl jsem plánovací kalendář na příští rok a naprostou náhodou jsem v té obrovské konkurenci všemožných předimenzovaných moleskinů a jejich kopií narazil na produkt BlackBrick, který ikdyž to tak asi podle názvu nevypadá je českým výrobkem a zřejmě i splněným snem jedné slečny, která jej uvedla na trh (respekt). Zaujala mne jeho promyšlenost a pro mé potřeby dokonale jednoduchá funkčnost. Nepatří k nejlevnějším, spíš naopak, ale je to český výrobek a to se musí podpořit :-). Zkuste se po něm na netu podívat, třeba Vás také zaujme.

Úlovky z letošního LEMARKET

Tak letošní lemarket je za námi a za mě hlásim plnou spokojenost. I přes vcelku vysokou návštěvnost se dalo prokličkovat, kde zrovna člověk potřeboval, a každý prodávající se vstřícně a s úsměvem věnoval, komu bylo potřeba. A co jsem si odnesl?

diar-black-brick-le-market

Poslední SOFFA magazín se nese v tématu „Pleasures“ a kromě jiného z něj můžu doporučit zejména rozhovor s fotografkou Josée Pedneault se spoustou fotografií interiéru jejího bytu v Montrealu, který je ve výrazném a perfektně sladěném vintage stylu. A určitě nezapomeňte, že soffa není jenom o magazínu, ale že pořádají i workshopy, pro více info jejich web.

A největší radost? Diář Black Brick, za kterým stojí Barbora Lípová. Je v minimalistickém designu s koženou vazbou a pro aktivní lidi s velkým množstvím zájmů se určitě bude hodit díky krásně zpracovaným zvláštním sekcím pro týdenní a roční cíle. A krásným detailem na konci na stránkách pro poznámky jsou drobným písmem uvedené krátké motivační citáty.

Diář-žena