Logo diary 2017

 

Diář je místo, kde tvoříme den

Také svádíte častý boj mezi úvahami nad budoucími plány a zároveň snahou co nejvíce si užít přítomný okamžik? Mezi tím, jak nikdy nic nezapomenout, a přitom se kdykoli dokázat soustředit na to podstatné? Rozhodli jsme se Vám (i sobě) tento boj ulehčit. Jak? Vzali jsme běžný diář, nekompromisně jsme z něj vyhodili vše nepodstatné a naopak dodali to důležité, co chybělo.

Nyní v něm snadno najdete vše podstatné k Vašim plánům, takže pokud chcete, můžete na ně i zapomenout.  Navíc Vám pomůže více se soustředit na ty důležité věci, které opravdu stojí za Váš čas. A nakonec jsme mu udělali krásný obal tak, aby plánování budoucna bylo zároveň i každodenní prožitek.

Luxusní zápisník a diář 2017
Luxusní zápisník a diář 2017
na stole
Taška na diáře 2017 a zápisníky.

CO NAJDETE UVNITŘ

1.Týdenní diář

Týden je v diáři rozvržen na dvě strany, takže o něm máte stále přehled. Navíc je doplněn o volný prostor třeba na poznámky ke každému dni, myšlenkovou mapu nebo na kreslení při „trochu“ nudnějším telefonátu.  

Nově jsme pod každý den umístili výraznější volnou linku, na kterou si můžete napsat hlavní cíl či zaměření dne. To proto, že věříme, že dokázat se soustředit na to podstatné je základem úspěchu. Na konec dne jsme místo pro cíl dne umístili ze dvou důvodů. Za prvé proto, že hezky symbolizuje, že by aktivity dne měly směřovat k němu, a za druhé aby těm, kteří si jej přece jen nebudou chtít takto značit, nebral příliš volného místa.

Týdenní diář 2017

2. Týdenní cíle a návyky

Ke každému týdnu najdete stránku, která Vám ještě více usnadní práci a orientaci v celém týdnu a z Black Brick dělá jedinečný plánovací diář. Co obsahuje?

Převádí princip hlavních týdenních cílů do praxe. Ten prosazuje a využívá například světově uznávaný autor Zen to Done Leo Babauta. Abychom Vám pomohli bezpečně překročit propast mezi plánováním cíle a jeho skutečnou realizací, přidali jsme i prostor pro rozepsání konkrétních „akčních“ kroků pod každý cíl.

Na této stránce také najdete potěšení z odškrtávání Vašich nových návyků a rituálů, ať už jim říkáte flow lístek, třicetidenní výzva nebo „jen“ konečně splněná předsevzetí.

Nakonec jsme ještě přidali prostor na drobné poznámky, které nechcete, aby Vás rozptylovaly mezi hlavními úkoly, ale chcete je mít na takovém místě, abyste na ně nezapomněli přesto, že na ně nemyslíte.

Díky tomu, že je tato strana na jiné dvojstraně než běžný týdenní diář, zůstanou Vaše osobní či pracovní priority v soukromí i v případě, že budete muset s někým například Váš týdenní rozvrh sdílet.

Týdenní karta, týdenní cíle, plánování návyků, flow lístek.

3. Zápisník

Diář Black Brick Vám bude sloužit zároveň i jako pohotový zápisník, u každého týdne máte zcela volnou čtverečkovanou stranu, která je vhodná pro poznámky při pracovní schůzce či cokoli jiného. Pokud budete potřebovat listy zcela prázdné, najdete je na konci diáře. Protože naše diáře mají kvalitní papír, dají se využít i pro kresbu či nákres. 

4.  Měsíční přehled

Týdenní diář je základ, často je ale dobré mít pohled z větší perspektivy, proto zde najdete jak měsíční kalendář, tak zjednodušený roční plánovací kalendář.

Luxusní diář 2017

5. Roční cíle

Vaše cíle jsou pro nás tak důležité, že jsme vyhradili čtyři strany určené k naplánování Vašich celoročních vizí. Protože jak říká Henry David Thoreau „Nestačí být pouze zaneprázdněný, to jsou i mravenci. Otázka zní, čím jsme zaneprázdněni?“

rocni-cile-2017
červený diář

NEJEN OBSAH VÁM UDĚLÁ RADOST

diáře a zápisníky vyrobené v České republice.
Česká výroba

Jsme česká firma a všechny naše diáře i ostatní výrobky jsou vyrobené u nás.

Záložky a luxusní diáře a zápisníky.
Luxusní zápisník a diář 2017
Kvalitní materiály

Požíváme nejkvalitnější italské koženky, takže naše výrobky jsou šetrné ke zvířatům, ale krásné, příjemné na dotek a odolné vůči poškození.  Pozornost také věnujeme kvalitnímu papíru. 

Dobře se otívrá. Luxusní zápisník a diář 2017
Dárkové balení na diář a zápisník.
Dárková krabička

Tento rok je nově každý diář i zápisník zabalen do dárkové krabičky. Takže jsou ideální i pro případ, kdy hledáte luxusní dárek.

Luxusní zápisník a diář 2017
Dvě záložky

Od minulého roku jsme přidali i druhou záložku, bude se hodit k založení poznámek na volných stránkách nebo měsíčním přehledu.

Dobře se otvírá

Používáme speciální úpravu diářů i zápisníků tak, aby se Vám dobře psalo do všech jejich koutů.

Reprezentativní vzhled

Upřímně? Kdo nechtěl někdy zapůsobit …

Přesná specifika

Rozměry 16,5 x 22,5 cm | Počet stran 240 | Obsahuje vzadu papírovou kapsičku, dvě záložky, gumičku na zavírání, dárkovou krabičku | Neobsahuje gumičku na tužku (pen loop) – možnost dokoupit | Barevné varianty černá a červená – použití stejných materiálů |

Diář 2017 černý

černá a oranžová záložka
černá zavírací gumička

Cena 660 kč

Diář 2017 červený

červená a šedá záložka
červená zavírací gumička

Cena 680 kč

Pen loop

černá koženka
černá gumička

Pen loop

červená koženka
červená gumička
darkove-baleni
Sdílejte a pomozte přátelům dozvědět se o Black Brick

Jak se zrodil diář Black Brick?

Když se začaly vršit mé pracovní i osobní úkoly, měla jsem na výběr: začít je tak trochu šidit nebo se více zaměřit na to důležité. Běžné diáře mi v tomto snažení nepřišly příliš nápomocné, vyzkoušela jsem i různé elektronické nástroje, které nabízejí některé užitečné funkce. U něčeho jsem zůstala dodnes, ale pro každodenní plánování to prostě intuitivně nebylo ono.

Není nad to si moci ráno nebo večer plánovat hlavní cíl dne bez nutnosti připojení k elektronickému zařízení (k tzv. „digital leash“ jak by řekl Tim Ferriss). Papír přece jen dává jistý nadhled a zaručuje nerušení pracovního flow.

Nakonec jsem si vytvořila vlastní listy, kde jsem kontrolovala, jak se mi daří držet nové návyky, týdenní a denní cíle. Tyto listy pro mě byly ideální kombinací mezi intuicí a strategií. Pomáhaly mi nedržet se jen stále zaneprázdněnosti, která nás dopuje falešným pocitem důležitosti, ale soustředit se na to důležité.

Navíc jsem vypozorovala, že až tak nezáleží na odškrtnutí splněné věci, ale že již samotné zapsání má velký pozitivní efekt proti běžnému „držení v hlavě“, a to zvláště u činností, u kterých nemáme zaznamenávání tak ve zvyku, jako jsou třeba nové návyky. Když jsem poté narazila na knihu Zen to Done od Lea Babauty a zjistila, že pracuje se stejnými principy jako já, napadlo mě vytvořit diář i pro ostatní.

Díky své velké lásce k originálnímu a především čistému designu jsem pak od začátku věděla, že chci vytvořit takový diář, který bude mít nejen užitečný obsah, ale i reprezentativní vzhled, aby doplnil osobitý styl svého držitele, který si buduje svět podle sebe. A tak se zrodil Black Brick.

Barbora Lípová, zakladatelka Black Brick
Instagram Black Brick